Sık Sorulan Sorular

Tüm ürünlerimizde bulunan koşulsuz iade garantisi hizmetimizin arkasındayız, sipariş vermiş olduğunuz ürünü deneme dışında kullanılmış olmaması durumunda anlaşmalı olduğumuz, ARAS KARGO ile 2024154551215 numarası ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir, İade süreçleri ortalama 5 ila 7 gün arası sürmektedir, iade ürünler sadece ARAS KARGO ile kabul edilecek olup diğer kargo firmaları ile gönderilen ürünler kesinlikle kabul edilmeyip geri gönderilecektir.
Kullanıma bağlı olarak yıpranan tüm ürünler gibi ağlarında kullanım ömürleri bulunmaktadır, yakma, sürtünme ve kesilme gibi sebepler dışında tüm ağ modellerimiz belirlenen süreçlerde garanti kapsamı dahilindedir.
Tenis, Voleybol, Badminton ve Tüm Spor Ağları modellerinde branda üzerine devamlı baskılı reklamlı ürünlerin üretimi mümkündür. Teknik detaylar ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz hazırlık süreleri ve üretim aşamalarına bağlı olarak genelde 1 ila 3 gün arasında hazırlanarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderimi sağlanmaktadır.